Apie mus

Juvelyrika – tai nuostabus būdas sukurti grožį, tai mažosios menininko skulptūros. Šioje srityje darbuojamės jau 20 metų, esame sukaupę didžiulę patirtį. Surandame įvairiausių būdų tobulinti šią meno sritį ir išbandome įvairiausias novatoriškas technologijas.

Juvelyras – Vladimir Levinson turintis didelę darbo patirtį ir aukštas kompetencijas. Darbo pradžia nuo 1992 metų įmonėje „Vilniaus kibirkštis“ juvelyriniame ceche kuriame dirbo apie 70 žmonių iš kurių buvo perimta įvairūs profesiniai įgūdžiai, 1998 metais dirbo „Aukso centras“ tinklo parduotuvėje „Rubinas“, kuri vėliau 2002 metais persikėlė į prekybos centrą „Hyper Rimi“ (Žirmūnuose). Pasibaigus nuomos sutarties laikotarpiui persikėlėme 2009 metais į Prekybos ir laisvalaikio centrą „Europa“.

Juvelyras dirba pagal individualią veiklą. Verslo liudijimą Nr.NE003770-1

Lombardo paslaugos – įmonės UAB „Basaka“ filialas. Henrik Abucevič. Tauriųjų metalų supirkimas, įkeitimas, pardavimas.

Šiuo metu mus surasite jaukioje, ramioje vietoje, su patogiu privažiavimu Rinktinės g. 55/26 antrame aukšte. Orientyras – netoli „Kalvarijų turgavietės“, šalia „Lukoil“ degalinės. Visada laukiame jūsų su įvairiausiais pageidavimais, kuriuos kokybiškai išpildysime!